Oferta - Spinn Fabrik - Twoja ekologiczna pralnia

Idź do spisu treści

Menu główne

Oferta

            Odbiór używanego prania i dostawa czystego odbywa się naszym transportem według Państwa zapotrzebowania, po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym lub zgodnie z uzgodnionym grafikiem. Fakturę wystawiamy w ostatnim dniu roboczym każdego miesiąca z terminem płatności 14 dni od daty jej wystawienia.

         Mamy nadzieję, że przedstawiona oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem i będziemy mogli rozpocząć obustronnie zadawalającą współpracę w której zapomną Państwo o problemie prania. Pragnę zaznaczyć ,że w związku ze specyfiką Państwa wymagań, oraz rodzajem tkanin naszą współpracę będziemy kształtować na bieżąco.

          Wszystkim zainteresowanym umożliwiamy osobistą wizytę w naszej firmie, aby sprawdzić warunki w jakich świadczone są nasze usługi jak również, jak traktowana jest Państwa pościel oraz inne elementy przeznaczone  do uprania w procesie dostarczania bielizny, prania, suszenia, prasowania, pakowania oraz transportu do Państwa obiektów…

         Zapraszamy do skorzystania z naszej Pralni dywanów. Wysokiej jakości maszyny i odpowiednio dobrane metody czyszczenia sprawią, że Państwa dywany, jak i wykładziny odzyskają świeżość oraz nieskazitelną czystość, a to wszysko w najbardziej konkurencyjnych cenach.


      W niedalekiej przyszłości zostanie uruchomiony agregat do czyszczenia na sucho , co pozwoli na czyszczenie wszelkich materiałów (dzianin, tkanin), które nie tolerują wody, oraz obok automatycznych suszarek będzie otwarta tradycyjna suszarnia z naturalnym obiegiem świeżego powietrza z której pranie będzie pachnieć czymś wyjątkowym, zapachem wiatru i zapachami każdej części roku w której będzie suszone. Właśnie taką bieliznę pamiętamy z dzieciństwa i taką pragniemy oferować Państwu i Państwa gościom…


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego